Dalībnieki

1. Gints Smukais FINĀLISTS

Gints Smukais, 22 gadi.
Pirmā saskarsme ar ģitāru bija 14 gados.
16-17 gados atklāja perkusiju pirkstu stilu (percussive fingerstyle), un kopš tā brīža nav izsīkusi vēlme atklāt jaunas skaņas un tehnikas pašmācības ceļā uz akustiskā metāla stīgu instrumenta, kas paver durvis iepriekš nedzirdētām kompozīcijām. 🙂


2. Romāns Ļamcevs FINĀLISTS

Man ir 27 gadi. Esmu projekta Fake British Nihilist solo dalībnieks. Projekta ietvaros tiek sacerēta visu stilu mūzika – no pop līdz metal. Projekts ir izlaidis vienu albumu, kuru var atrast uz visām populārākajām platformām (Spotify, iTunes, Google Play utt.). Ģitāru spēlēju jau vairāk nekā 10 gadus.


3. Vadims Kiula FINĀLISTS

Mani sauc Vadims Kiula un man ir 16 gadi. Pirmo reizi ģitāru rokās paņēmu 6 gados. Kopš tā laika bija daudz dažādu koncertu un konkursu. Ar ģitāru varu pavadīt veselu dienu, jo, kad sāku spēlēt, aizmirstu par visu. Katru augustu es piedalos Ielu mūzikas dienā un spēlēju lielu ģitāras koncertu, tā jau ir mūsu tradīcija. Man patīk dažādi ģitāras mūzikas stili, bet šajā brīdī mani visvairāk interesē instrumentālais roks.


4. Egils Leimanis FINĀLISTS

Savas muzikālās gaitas sācis kā trompetists, bet 13 gadu vecumā sāka mācīties spēlēt ģitāru, kas arī kļuva par Egila galveno instrumentu. Ģitārspēles pamatus apguvis pie privātskolotājiem, bet savas prasmes turpina izkopt pašmācības ceļā. Šobrīd spēlē grupā ”Avots”, kā arī piedālās dažādos muzikālajos projektos.


5. Klāvs Guļevskis FINĀLISTS

Vecums: 24

Ģitārspēli pašmācības ceļā apgūstu aptuveni sešus gadus. Esmu daudz mācījies un iedvesmojies no fingerstyle ģitārista Tomija Emanuela. Kopā ar draugu spēlēju instrumentālā duetā – ģitāra/saksofons. Izpildu dažāda stila mūziku.


6. Edgars Roļskijs FINĀLISTS

Edgars Roļskijs, 20 gadi. Ģitāru spēlēju kopš 10 gadu vecuma, sāku to darīt mūzikas skolā, klasiskās ģitāras klasē. Pašlaik studēju Mūzikas akadēmijā Skaņu režiju. Mani ļoti interesē ierakstu veikšana un darbs studijā. Spēlēju arī grupā “NorMoon”. Pieteikumā pievienotais skaņdarbs ir mana kompozīcija “Desert Night”. Visus instrumentus esmu iespēlējis pats, arī aranžējis un miksējis skaņdarba ierakstu.


7. Kristens Kupčs FINĀLISTS

Mani sauc Kristens Kupčs un esmu 16 gadus jauns. Ģitāru sāku spēlēt pirms 7 gadiem un pašlaik savas zināšanas papildinu džeza jomā. Grupas man nav, bet esmu atvērts jauniem piedāvājumiem.


8. Eduards Lazdiņš FINĀLISTS

Man ir 17 gadi. Mācos NMV RDKS 2. kursā džeza ģitāru.
​​Es labprāt spēlēju visādu žanru mūziku, bet vislabāk orientējos
jazz fusion.
Es iedvesmojos no tādiem ģitāristiem kā Frank Gambale, Allan Holdsworth un Eric Johnson.
​​Kompozīcijas nosaukums – “Lonely stroll”.


9. Toms Zaikovskis

Esmu 25 gadus vecs, no Cēsīm. Ar mūziku esmu saistīts, kopš sevi atceros. Sāku ar klavierspēli mūzikas skolā, dziedāju visa vecuma koros un paralēli apguvu ģitārspēli, ko daru arī šobrīd. Spēlēju un dziedu gan dažādos ansambļos Cēsu skolās, gan arī labdarības pasākumos, piemēram, pansionātos un dažādu organizāciju veiktajos pasākumos. Spēlēju daudzveidīgu mūziku – no popmūzikas līdz rokam.

Arī pats rakstu dziesmas un konkursā piedalos ar dziesmu “Ziema”.


10. Ģirts Celmiņš FINĀLISTS

Ģirts mūzikas gaitas sācis 16 gadu vecumā, kad iestājies Ventspils Mūzikas vidusskolā, populārās un džeza mūzikas nodaļā. Tad arī sācis nodarboties ar ģitāras spēli. Pēc Ventspils Mūzikas vidusskolas absolvēšanas turpinājis mācības Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā – džeza ģitārspēlē. Pēc divu gadu ilgām studijām 2014. gadā mācības mūzikas akadēmijā pārtraucis un atgriezies Ventspilī. Tajā pašā gadā sācis mācības Liepājas Universitātē, sociālā un pedagoģiskā darba fakultātē. Paralēli mācībām augstskolā sācis strādāt Ventspils Mūzikas vidusskolā par ģitārspēles pasniedzēju un ansambļa vadītāju. Pašreiz spēlē Ventspils Big Band sastāvā Renāra Lāča vadībā, Ventspils kamerorķestra sastāvā ar Aigaru Meri pie diriģenta pults, kā arī veido pats savus mūzikas projektus. Tie saistās ar aranžēšanu stīgu kvarteta un ritma grupas sastāvam, raksta un izpilda savu orģinālmūziku, kā arī aranžē mūziku dažādiem sastāviem dažādos stilos.


11. Miķelis Vanags FINĀLISTS

Vecums: 22

Žanrs: Instrumental

Ģitāru spēlēju kopš 15 gadu vecuma.
Lielākoties spēlēju ar grupu. Rock, Blues, Pop Rock stilā.
Grupā Baltā Klints, Sonic Wings un Jāņa Vanadziņa Trio.