Dalībnieki (2015)

Dalībnieks Nr. 1 – Gints Smukais FINĀLISTS

Gints SmukaisMani sauc Gints Smukais, 20 gadi, ar ģitārspēli nodarbojos jau apaļus 6 gadus. No tiem pēdējos 3 gadus aizraujos ar skaņdarbu komponēšanu perkusiju pirkstu stilā.

Ģitāru iemācījos spēlēt pašmācības ceļā (aizpērn gan uz 1 mēnesi mācījos pie Andra Jezika, viņš man parādīja Mi mažora diatoniku, paldies liels viņam par to! 😀 🙂 ).


Dalībnieks Nr. 2 – Iļja Kirejevs

Iļja KirejevsMani sauc Iļja Kirejevs, šobrīd man ir 25 gadi, spēlēju ģitāru no pusaudžu vecuma. Man ir sava grupa ar nosaukumu ППШ un sava skaņu ierakstu studija. Uzskatu, ka esmu ļoti viduvējs ģitāras spēlētājs, kā arī komponists, tomēr tik un tā vēlos padalīties ar savu skaņdarbu.


Dalībnieks Nr. 3 – Edgars Gražulis

Edgars GražulisMani sauc Edgars Gražulis, esmu 20 gadus vecs. Pašlaik mācos Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā, džeza un populārās mūzikas nodaļas 4. kursā. Tieši šajā skolā sāku profesionāli mācīties ģitārspēli, mūzikas teoriju un komponēšanu. Paralēli mācībām spēlēju dažādos sastāvos kā sesiju mūziķis. Esmu izveidojis savu projektu, kurā izpildu savu oriģinālmūziku.


Dalībnieks Nr. 4 – Kārlis Šteinmanis FINĀLISTS

Kārlis ŠteinmanisMani sauc Kārlis Šteinmanis, esmu 25 gadus vecs un spēlēju ģitāru apmēram 10 gadu.

Spēlēju roka un metāla stilā, ir septiņu gadu pieredze uzstājoties koncertos dažādu vietēja un starptautiska mēroga sastāvu ietvaros. Darbojos savā privātajā skaņu ierakstu studijā kā skaņu inženieris.


Dalībnieks Nr. 5 – Ritvars Šreibers FINĀLISTS

Ritvars ŠreibersMani sauc Ritvars. Man ir 26 gadi. Spēlēju grupās Chained Bride un Rīta Stienis.


Dalībnieks Nr. 6 – Āris Ozols FINĀLISTS

Āris OzolsMans vārds ir Āris Ozols, esmu 25 gadus jauns, atraktīvs un radošs ģitārists Mūzikas akadēmijas absolvents. Ģitāru spēlēju kopš 14 gadu vecuma un esmu džeza pārzinis nepilnus 8 gadus, un nedomāju pamest ģitārspēli vismaz tuvākos 60 gadus! Aktīvi uzstājos orķestrī un spēlēju dažādos stilos, sākot ar latviešu un beidzot ar portugāļu mūziku, bet sirdij tuvākā paliek džeza improvizācija!


Dalībnieks Nr. 7 – Johnny B Beast

Johnny B BeastEsmu pagrīdes blūza ģitārists Johnny B Beast. Man ir 28 gadi. Ģitāru sāku strinkšķināt jau vidusskolā. Kā papildus inventāru ģitārai izmantoju gan blašķi, gan stikla uzpirksteni, gan šotu glāzīti.

Dziesma “Stāmerienas blūzs”:


Dalībnieks Nr. 8 – Kārlis Gliks

Kārlis GliksVecums: 23 gadi
Mūzikas stils: Funk, Rock, Blues, RnB, Jazz
Skaņdarba nosaukums: Ying Yang


Dalībnieks Nr. 9 – Linards Šveklis FINĀLISTS

Linards ŠveklisMans vārds ir Linards Šveklis, esmu 25 gadus jauns un ģitāru spēlēju 11 gadus. Esmu absolvējis Rīgas Doma kora skolas Džeza nodaļu, kā arī ieguvis bakalaura grādu Roterdamas konservatorijā Nīderlandē. Muzicēju dažādos mūzikas stilos, bet vistuvākais ir Jazz/Funk. Esmu uzstājies Roterdamas ‘North Sea’ džeza festivālā kopā ar Roterdamas konservatorijas bigbendu, kā arī ar Latvijas hiphopa mūziķi Gustavo. Šobrīd aktīvi darbojos savā grupā ‘Linards Šveklis Quintet’, kā arī piedalos citos mūzikas projektos. Tāpat strādāju mūzikas pedagoģijā – mācu ģitārspēli Rīgas Doma kora skolā, kā arī Juglas un Pārdaugavas mūzikas skolās.


Dalībnieks Nr. 10 – Alvis Rubenis

Alvis RubenisMani sauc Alvis Rubenis, esmu 19 gadus vecs. Pieredze ģitārspēlē man ir neliela, pastāvīgi trenējos aptuveni divus gadus. Stils vairāk “velk” uz alternatīvo (nav nodalīts, klasiskais vai folks, ir pa daļai no abiem).


Dalībnieks Nr. 11 – Pauls Arnicāns FINĀLISTS

Pauls ArnicānsVecums: 21 gads.
Spēlēju aptuveni deviņus gadus. Patīk spēlēt dažādus stilus, piemēram, roku, metālu, flamenco u. c. Šobrīd nespēlēju nevienā grupā, bet ir pieredze šajā lauciņā.


Dalībnieks Nr. 12 – Dmitrijs Ezaus

Dmitrijs EzausMans vārds ir Dmitrijs Ezaus, man ir 24 gadi. Es esmu ģitārists un vairāku žanru mūzikas izpildītājs, starp šiem žanriem ir, piemēram, roks, blūzs, Pop, nedaudz džezs, klasiskā mūzika, garīgā mūzika un smagais metāls, kā arī citi. Es spēlēju elektrisko un akustisko ģitāru. Es rakstu un spēlēju savas kompozīcijas, atspoguļojot tajās pārdomas par savām emocijām un jūtām. Spēlēju grupā “Steel Mustang”. Spēlēju kā citu izpildītāju dziesmas, tā, protams, arī savas. Spēlēju ģitāru apmēram 7 gadus. Tiecos pēc pilnības un mēģinu, cik vien iespējams, uzrakstīt vairāk mūzikas, un visu rakstu līdz beigām.


Dalībnieks Nr. 13 – Gunārs Orlovskis

Gunārs OrlovskisMans vārds ir Gunārs Orlovskis, esmu 27 gadus vecs un ģitāru spēlēju 11 gadus. Stils – no visa pa druskai.


Dalībnieks Nr. 14 – Jānis Turlajs

Jānis TurlajsMani sauc Jānis Turlajs, 25 gadi, ģitāru spēlēju apmēram 9 gadus. Esmu pabeidzis Rīgas 100. vsk. ģitāras specialitātē. Pa šiem gadiem esmu spēlējis dažādās grupās, šobrīd spēlēju grupā Hide and Seek. Tuvākie stili – poprock, bluesrock, hardrock, alternative.


Dalībnieks Nr. 15 – Egils Leimanis

Egils LeimanisMani sauc Egils Leimanis, esmu 20 gadus vecs.
Ģitāru spēlēju 7 gadus.
Pašlaik spēlēju vairākos sastāvos.
Stili – blues, rock, funk, jazz.


Dalībnieks Nr. 16 – Elmārs Builis

Elmārs BuilisVecums: 28 gadi (veiksmīgi pārdzīvots “The 27 Club”)
Pieredze: 4 gadi
Stils: alternative rock
Grupa: Sound Desire

Mūzika un ģitāras spēlēšana ļoti īsā laikā ir kļuvusi par man svarīgu dzīves sastāvdaļu. Ikdienā spēlēju grupā Sound Desire, kuru raksturo enerģiska noskaņa, bagātīgi dziesmu aranžējumi, smeldzīgi ģitāras solo un melodisks vokāls. Papildus patīk radīt dažādus improvizētas, atmosfēriskas instrumentālās dziesmas.

Ierakstā spēlēju visus dzirdamos stīgu instrumentus (ritma ģitāra, bass, solo ģitāra).


Dalībnieks Nr. 17 – Elgars Jaunskalže

Elgars JaunskalžeVecums: 22 gadi
Pieredze: ir spēlēts dažādos sastāvos un pasākumos
Stils: nav noteikts, spēlēju to, kas patīk
Grupa: nav


Dalībnieks Nr. 18 – Aleksandrs Aleksandrovs FINĀLISTS

Aleksandrs AleksandrovsMans vārds ir Aleksandrs Aleksandrovs, esmu 27 gadus vecs un spēlēju ģitāru 15 gadus. Sākumā apguvu klasiskās ģitāras spēli pie privātskolotāja un turpināju pašmācības ceļā. Esmu bijis dalībnieks grupās Nepilngadīgā Anna, Forshpil u. c. Stingriem stilistiskiem rāmjiem nepieturos, taču katrai dziesmai cenšos atrast visdabiskāko muzikālo risinājumu. Patīk improvizācija, folklora, avangards un ne tikai.

Facebook balsojuma uzvarētājs.


Dalībnieks Nr. 19 – Arturs Liede FINĀLISTS

Arturs LiedeMani sauc Arturs Liede, esmu 24 gadus vecs. Ģitāru spēlēju aptuveni 10 gadus.

Esmu eksperimentējis un spēlējis dažādu žanru mūziku, bet sirdij tuvākais vienmēr ir licies roks un metāls dažādās proporcijās un kombinācijās.

Spēlēju grupās Theatrum un Jānis Bukums.


Dalībnieks Nr. 20 – Aigars Māls

Aigars MālsĢitārists un mūziķis ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, prasmes izkopis individuāli, pie dažādiem pasniedzējiem, apguvis muzikālās zināšanas Ventspils mūzikas vidusskolā. Darbojies dažādos muzikālos sastāvos: Enhet; Intricate; Collide, Miks Dukurs Crew un citur. Piedalījies dažādās muzikālās aktivitātēs, kā, piemēram, ilggadīga pieredzes sniegšana Madonas “Gitāristu sesijā”. Koncertējis visā Latvijas teritorijā, kā arī ārpus tās (Nīderlande, Polija, Lietuva, Igaunija, Ungārija, Luksemburga, Vācija un citas valstis). Mūzika – mana dzīves platforma.

Eksperimentējot ar nestandarta ģitāras skaņojumiem, radīju skaņdarbu, kas ir zemā reģistrā, un par godu tam šo skaņdarbu sauc “LOW”.


Dalībnieks Nr. 21 – Gints Purgailis

Gints PurgailisVecums: 28
Gints Purgailis, spēlēju ģitāru pāris gadus. Spēlēju vairākos muzikālos sastāvos pāris gadus. Žanri – dažādi. Patīk nodarboties ar mūziku ikdienā, bet nepatīk garas pastaigas pa pludmali! 🙂


Dalībnieks Nr. 22 – Dāvis Aigars

Dāvis AigarsVecums: 15 gadi
Žanrs: alternative
Grupa: vēl nav

Mani sauc Dāvis Aigars. Dzīvoju Liepājā un ģitāru spēlēju apmēram 2 gadus. Spēlēju dažādus žanrus un bieži eksperimentēju. Patīk garas pastaigas pa pludmali.