Nolikums

Pieteikšanās kārtība:

1. Konkursa pirmajai kārtai var pieteikties līdz 11. oktobra plkst. 23.59, sūtot e-pastu uz guitardaysoundfactory.lv. Pretendentiem jānosūta īss apraksts par sevi, fotogrāfija, kā arī savas ģitārspēles paraugdemonstrējums – ieraksts mp3 formātā. Iesūtītajam skaņdarbam jābūt pašsacerētam. Ieraksts var būt jebkurā stilā – gan tīri instrumentāla kompozīcija, gan ar vokālu (dziesma), tāpat var būt ar pilnu pavadošo sastāvu (bungas, basģitāra, taustiņinstrumenti utt.). Nekas neierobežo jūsu radošo ideju – viss ir atkarīgs no jūsu entuziasma un izdomas, un īstenošanas iespējām. Ierobežojums – dalībnieks drīkst iesniegt tikai vienu skaņdarbu. Tā garums nedrīkst pārsniegt 10 minūtes. Iespēlēto skaņdarbu novietojiet uz kāda bezmaksas servera, piemēram, Failiem.lv, un e-pastā norādiet adresi, kur atrodas jūsu mp3 fails. Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, vecums, pieredze, stils un grupa, kurā spēlē (ja tāda ir), kā arī jāpievieno sava fotogrāfija. Jebkurš, atverot www.guitarday.lv lapu, varēs iepazīties ar informāciju par pretendentiem, noklausīties iesūtītos ierakstus un pārliecināties par konkursa „caurspīdīgumu”.

2. Izvērtējot iesūtītos ierakstus, kompetenta žūrija aizklātā veidā atlasīs 10 dalībniekus, kas iekļūs konkursa finālā un cīnīsies par labākā ģitārista titulu un balvām.

3. Atlases rezultāti būs zināmi 14. oktobrī. Katrs dalībnieks tiks personīgi informēts (tiks nosūtīta informācija uz dalībnieka norādīto e-pasta adresi). Rezultāti tiks publicēti www.guitarday.lv un sociālajos tīklos. Finālā 20. oktobrī uz skatuves tiksies visi desmit finālisti, kuriem būs jāuzstājas “dzīvajā” Liepājā uz skatuves klubā Fontaine Palace.